Žádost o půjčku

To nejdůležitější, co je s naší půjčkou spjaté, to je samozřejmě nutnost si o ni nejprve požádat. V tomto případě se snažíme, aby byl proces co nejjednodušší. Díky asistenci našich operátorů. Tak máte možnost půjčit si jednoduše a rychle, z pohodlí vašich domovů. To vše díky online formuláři, který je perfektním nástrojem a pomocníkem k tomu, abyste nemuseli kamkoliv chodit a vše bylo hotové do pár minut.


Co budete k žádosti o půjčku potřebovat?

Rozhodně si připravte základní informace o vás samotných, jako je jméno a příjmení, kontaktní údaje, ale i informace, které jsou uvedeny ve vašem občanském průkazu. Je to samozřejmě nezbytné primárně proto, abychom vás mohli jednoduše identifikovat a mohli tak vaši žádost jednoduše schválit. Jakmile již daný formulář odešlete, spouští se schvalovací proces, který vás potěší tím, nakolik může být jednoduchý a rychlý.


Jak je půjčka schvalována?

Jelikož nabízíme půjčky od několika tisíců korun, alpo sumy v řádech milionů, je jasné, že každý segment má zcela jiné parametry. Mnohdy je vše vyřízeno v pohodlí domova, bez nutnosti smluvní dokumentace, jindy zase budete kontaktováni naším operátorem, který s vámi probere všechny doplňující informace. Jedno je však v souvislosti s žádostí stejné, a to je rychlost, kterou se snažíme stáhnout skutečně na minimum.


Peníze jdou na váš účet

Důležitou podmínkou v rámci získání půjčky je také existence vašeho bankovního účtu. Na ten peníze přijdou, a jelikož všechny naše půjčky jsou neúčelové, je jenom na vás, jak s nimi naložíte. Na účtu se v závislosti na částce mohou objevit třeba i za pár minut nebo hodin, stejně jako druhý den. Obvykle platí, že jakmile jsou vyřízeny všechny formality a žádost schválena, již se na nic nečeká a peníze jsou ihned odeslány. Mnohdy má tak na svědomí pouze zdržení v rámci jednotlivých bankovních domů.