Výhody půjčky

Důvodem, proč si právě o naši půjčku zažádat, jsou samozřejmě také četné výhody, které vám může jako žadatelům nabídnout. Mezi ty hlavní patří předřevším jistota rychlého a jednoduchého vyřízení. V závislosti na výši úvěru to může být od několika desítek minut, přes pár hodin, až po pár dní. Vždy se snažíme o to, vybrat pro vás takovou půjčku, která bude vyřízena rychle.


Naše půjčka má jasné a transparentní podmínky

Chceme, abyste měli ve všem jasno. I proto mají naše půjčky vždy jasně nastavené podmínky. A tak budete přesně vědět, kolik a na jak dlouho si půjčujete, jak půjčku splácet, nebo kolik bude činit úrok a RPSN. Navíc se pro vás budeme snažit vybrat vždy tu nejvýhodnější, která bude zároveň vyhovovat vašim potřebám. To vše díky spolupráci s širokou nabídkou poskytovatelů na našem trhu.


Výhody spojené se splácením

Tím, že získáte půjčku, však naše výhody rozhodně nekončí. Můžete si totiž v případě potřeby požádat o prodloužení splatnosti, a to pouhým kontaktováním našeho zákaznického servisu. Stejně tak máte možnost u mnoha půjček zvyšovat nebo snižovat výši splátek, stejně jako hýbat s termíny, popřípadě si i některé splátky posunout, nebo odložit na pozdější dobu. I to může být jeden z vašich požadavků, které zohledníme a přesně takovou půjčku s těmito parametry vám nabídneme.


Chraňte se v nepříjemných situacích

Další výhodou, která může být s našimi půjčkami přímo spojená, je možnost pojištění proti schopnosti splácet. Ať už se přihodí jakékoliv problémové životní situace, díky sjednané pojistce budete mít jistotu v tom, že pojišťovna za vás bude hradit dané splátky a vy se tak nedostanete do žádné dluhové pasti.


S tou souvisí také to, že se řídíme kodexem odpovědného půjčování a snažíme se klienty prověřovat tak, abychom jim naší půjčkou nepřidělali další finanční problémy. Ke stejnému samozřejmě nabádáme i samotné žadatele.