Proč půjčku právě od nás?

Je to hned několik výhod, které z nás dělají jednoho z nejlepších poskytovatelů, na kterého můžete v rámci segmentu půjček jenom narazit. Prvním důvodem je jistota bohatého výběru částek, kdy jsme schopni nabídnout vám peníze od několika stovek korun, až po hodnoty v řádech milionů.


Naše půjčka je rychlá a jednoduchá

Snažíme se o to, aby jak celý proces žádosti, tak i celý proces schválení a vyřízení byl co nejjednodušší. I proto se snažíme realizovat co nejvíce věcí online, a to od žádosti, až přes schvalovací proces. V rámci urychlení jsou situace, kdy po vás nepožadujeme žádné informace o příjmech, stejně jako se snažíme nenahlížet do registrů a nijak složitě neprověřovat vaši bonitu.


Využití půjčky necháváme na vás

Naše úvěry jsou neúčelové a tak záleží jenom na vašich potřebách a požadavcích, na co je konkrétně využijete. Nechceme po vás ani uvádět prvotní účely, ani dodatečné informace, nebo snad faktury o tom, na co jste je využili. A to ať už kupujete dům, vybavení, nebo řešíte finanční problémy.


Garantujeme férové a transparentní jednání

Chceme pro vás být spolehlivým partnerem a tak od nás nečekejte ani žádné jednostranně výhodné jednání a smlouvy, ani jakékoliv pokusy o podvod. V rámci poskytování půjček pro vás chceme být stabilním, férovým a hlavně transparentním poskytovatelem, se kterým vždy víte, kolik si berete, na jak dlouho a za jakých podmínek. Navíc se snažíme ctít i kodex spojený s odpovědným půjčováním.


Máme řešení pro každého

Chceme poskytovat půjčky každému, čemuž odpovídá jak jejich nabídka, tak samotné podmínky získání. Ať už studujete, podnikáte, pracujete, nebo jste v důchodu či na mateřské, můžete si u nás zažádat o peníze a najdeme řešení i pro vás. Často i s mnoha dalšími výhodami, jako je možnost využití pojištění schopnosti splácet, nebo dalšími doplňkovými službami.