Parametry půjčky

Přemýšlíte nad naší půjčkou? Potom se vám jistě budou hodit i informace o tom, jaké má naše půjčka konkrétní parametry a co všechno s její žádostí souvisí. Protože se však snažíme vyhovět co největšímu počtu našich klientů, je třeba začít už samotnými částkami.


Jak vysoká může půjčka být?

Našim žadatelům nabízíme širokou škálu částek, která může odpovídat jejich potřebám a požadavkům. Jsme specialisté nejenom na segment mikropůjček, kdy nabízíme částky od několika set korun, až po 10 000 Kč. Jsme totiž schopni nabídnout i půjčky klasické, a to v řádech desetitisíců, které mohou končit až na hodnotě 170 000 korun českých. Pro nejnáročnější klienty máme připravenu nabídku, která jde až do milionů korun. Konkrétní nejvyšší hodnota půjčky, kterou můžeme nabídnout, je celé 3 000 000 korun.


Půjčky poskytujeme na cokoliv

Je jedno, na co chcete získané peníze využít. Mohou to být krátkodobé finanční problémy, může to být koupě vybavení domu, koupě auta, stejně jako rekonstrukce, nebo pořízení nového bydlení. Možností jsou stovky. Jelikož své klienty nechceme omezovat podmínkami, nabízíme půjčky neúčelové. Ani v žádosti, ani kdykoliv později od vás nebudeme vyžadovat potvrzení toho, na co si peníze berete, nebo co si za ně budete chtít pořídit. Vše je čistě ve vašich rukou.


S mnoha výhodami

Ať už je to možnost prodloužení termínu splatnosti, nebo výhodné pojištění schopnosti splácet, nebo možnost hýbat se splátkami, vše v rámci našich služeb a konkrétních úvěrových produktů můžeme také nabídnout. Stačí jenom říci své požadavky a připravíme vám produkt, který bude na míru vašim potřebám.


Rychlé a jednoduché vyřízení

Snažíme se o to, aby naše půjčka byla vyřízena nejenom rychle, ale aby její získání bylo jednoduché a naprosto snadné. I proto umožníme zažádat si online, řadu věcí vyřídíme na dálku a ve vzájemné komunikaci se snažíme být věcní, struční a vše vyřizovat co možná nejrychleji, s využitím celé řady automatických procesů.