Potřebujete půjčku spojenou s nemovitostí? Využijte Cetelem

Tato nebankovní společnost není dobrou volbou jenom ve chvíli, kdy si chcete pořídit nové auto, nebo když hledáte možnost neúčelové půjčky. Nabídne i peníze na úpravy vaší nemovitosti.

Právě takto vynaložené peníze dnes patří mezi nejvyužívanější, s jakými se můžeme v oblasti bankovních a nebankovních úvěrů setkat. Dokonce takové půjčky doporučují i odborníci, protože zkvalitňují kvalitu našeho života. Máte-li v hledáčku nebankovní společnost Cetelem, rozhodně nebudete zklamáni ani tím, kolik a na co peníze nabídne, nebo vás potěší také několik výhod, které se k této půjčce vážou. Podívejme se na ni blíže.


Kolik si lze u Cetelem půjčit?

Začneme tím nejdůležitějším. To jsou informace o částkách, které je možné si půjčit. Zde začíná dostupná suma na částce 50 000 korun českých. Ta se ale může vyšplhat mnohem výše, konkrétně až na sumu 1 000 000 Kč. Jakoukoliv zvolenou částku z tohoto rozmezí lze následně kombinovat s termínem splatnosti. Volit můžeme jak lhůtu šesti měsíců, tak i lhůtu 120 měsíců. Ta je u Cetelem aktuálně tou nejdelší možnou. Zapomínat nesmíme ani na úrok, který může činit už poměrně výhodných 6,9 procenta ročně. Na nebankovní společnost je to skutečně výhodná hodnota.


Na co můžeme dle webu cetelem.cz peníze použít?

Podívejme se konkrétně i na to, na co můžeme danou sumu konkrétně čerpat. V tomto směru je několik možností, pro které je určena. Primárně to může být rekonstrukce našeho domu, stejně jako našeho bytu. Dále nám cetelem.cz umožní využít peníze i na jiné věci. Může to být nákup vybavení do naší nemovitosti, konkrétně potom nákup nábytku. Třetí varianta je nejzajímavější, jelikož pomocí ní můžeme třeba financovat i samotnou koupi vyhlédnuté nemovitosti. A protože poskytovatel může vrátit až deset zaplacených splátek, je tato forma financování rozhodně více než výhodná.