Jakou charakteristiku mají Cofidis partnerské půjčky?

Nejenom možnost půjčit si jako samostatný žadatel, ale i možnost půjčit si jako pár. Přesně to dnes nabídne společnost Cofidis. Podívejme se na základní charakteristiku těchto typů půjček.

Komu jsou partnerské půjčky určeny? U tohoto nebankovního poskytovatele úvěrů to může být jak lidem co spolu žijí v jednom bytě, tak samozřejmě také lidem, kteří již spolu žijí v manželském sňatku. V obou případech mají možnost požádat si jako pár. Jaké to má výhody? Hlavně možnost získat nejenom levnější půjčku, ale i možnost získat pro ně individuální úvěrový produkt. Podívejme se tedy na obě dostupné možnosti.


Cofidis nabídne půjčku pro novomanžele

Abychom byli přesní, jedná se o úvěrový produkt, který je určený jak novomanželům, tak i těm, jejichž svatba proběhla nejdéle před dvěma lety. To je třeba doložit oddacím listem. Hlavní charakteristikou tohoto úvěru je to, že má pevně stanovené pravidla. Všem novomanželům totiž Cofidis půjčí sumu 200 000 Kč, která bude poskytnuta na dobu devadesáti měsíců. Hlavním pozitivem této půjčky je určitě to, že je spojena s vynikající úrokovou sazbou. Ta je pouhých 5,9 procenta. A podmínky získání? Tuzemské či slovenské občanství, doložitelný příjem a samozřejmě i plnoletost.


Mezi Cofidis půjčky bez registru spadají i ty partnerské

Nastínili jsme, že tato společnost nepůjčuje jenom manželům, ale i partnerům, kteří ještě nemají společné příjmení. Těm je nabízena běžná partnerská půjčka, která má o něco vyšší úrok, než ta výše uvedená. Přesto je ale velmi zajímavý, jelikož činí pouze o procento více. Pokud hledáte výhodné Cofidis půjčky bez registru, je tato volba rozhodně ta, která vás nezklame. Navíc potěší i fakt, že si můžete vzít libovolnou sumu z rozmezí 40 000 – 500 000 korun českých. Na co nesmíme zapomínat, to je i možnost využít délku splatnosti v rozmezí 12 – 90 měsíců.