Jaké typy půjček nabídne Provident?

Podíváme-li se na nabídku současných půjček, máme na trhu z čeho vybírat. Jednou z nejznámějších společností je rozhodně Provident. Co konkrétně nám může jako žadatelům nabídnout za produkt?

Hned na úvod je třeba říci, že tento poskytovatele dnes patří mezi největší a nejoblíbenější v celém nebankovním segmentu. Je to dáno nejenom jeho konkrétním zázemím, ale je to dáno také nabídkou úvěrových produktů. V rámci nich není problém získat sumu v rozmezí 4 000 – 8 000 korun českých. Tu je následně možné kombinovat s termínem splatnosti, který může být v rozmezí 45, 65 nebo také 100 týdnů. Zaleží na nás, jak si splátky rozložíme.


Nejvyužívanější půjčkou i společnosti Provident je ta hotovostní

Nyní se již dostáváme ke konkrétní specifikaci daného typu půjčky. Hned na úvod samozřejmě musíme říci, že jako základní typ půjčky nabídne Provident tu hotovostní. Princip jejího získání je velmi jednoduchý. Po samotné žádosti si s námi domluví schůzku obchodní zástupce, který nám přinese peníze až k nám domů. Ty nám předá oproti podpisu smlouvy. Celý proces nemusí trvat déle, než 2 dny. Na co peníze využijeme je jenom na nás, jelikož hotovostní půjčka je čistě neúčelová a tak nejsme žádnými konkrétními podmínkami omezováni.


Provident kalkulačka nám spočítá výhodnost bezhotovostního úvěru

Ten je druhou a zároveň poslední možností, která se k půjčce od této nebankovní společnosti váže. Počáteční postup je přitom stejný, jelikož i nás navštíví pracovník společnosti u nás doma a sepíše s námi smlouvu. Peníze nám však nepředá, jelikož ty budou zaslány na náš bankovní účet. Důvodem, proč volit tuto o něco delší možnost je to, že je výhodnější. O kolik? To prozradí Provident kalkulačka s ohledem na to, kolik vlastně potřebujete půjčit a jak budou rozloženy vaše konkrétní splátky. Ušetřit je možné i několik desítek tisíc korun.