Jak vypadá zaměstnanecký úvěr u Profi Credit?

Jste zaměstnaní a uvažujete nad půjčkou? Jednu takovou nabídne nebankovní společnost s názvem Profi Credit. Pokud vás zajímá, pojďme zjistit, co vše je konkrétně k dispozici.

Zaměstnanecké úvěry mají výhodu v tom, že jsou poměrně dobře dostupné každému, kdo má příjem. Stejné je to i v tomto případě. Zmíníme-li hlavní podmínky získání, je to právě nutnost pravidelného měsíčního příjmu. Mezi další podmínky získání patří třeba plnoletost, nebo trvalý pobyt na území České republiky. Pokud dané podmínky splňujete, může být půjčka určena i vám.


Kolik peněz Profi Credit nabídne?

Samotná charakteristika se rozhodně neobejde bez informací o tom, kolik peněz nám může tento nebankovní poskytovatel nabídnout. Sumy začínají na částce 10 000 korun českých. Dostat se však lze mnohem výše, konkrétně až na částku 166 000 Kč. Ta je aktuálně úplným maximem, které Profi Credit v rámci tohoto úvěrového produktu nabídne. Jako žadatelé máte možnost si také zvolenou částku zkombinovat s termínem splácení. Ten nejkratší má lhůtu jednoho celého roku. Nejdelší možná splatnost kombinovatelná s jakoukoliv výší úvěru činí 48 kalendářních měsíců.


Jaké jsou výhody spojené s úvěrem od ProfiCredit?

Není to jenom základní charakteristika, která nás v souvislosti s tímto úvěrem může zajímat. Je to rozhodně i několik výhod, které musíme také zmínit. Tou hlavní je informace o tom, že ProfiCredit nabízí tuto půjčku jako neúčelovou. Je tedy jenom na nás samotných, na co konkrétně budou peníze využity. Stejně tak potěší nejenom rychlé vyřízení, ale také rychlé zaslání peněz na váš bankovní účet. Na co nesmíme také zapomínat, to je i informace spojená s tím, že vše je vyřízeno s jistotou férových a transparentních podmínek, stejně jako s jistotou toho, že se není třeba bát jakýmkoliv poplatků. Ty nejsou, stejně jako nebudou účtovány žádnému žadateli.