Jak probíhá vyřízení půjčky u Kredito24?

Tato společnost spadající do segmentu nebankovních půjček je dnes oblíbenou možností, jak si půjčit nejenom jednoduše, ale i rychle. Podívejme se na to, jak je u Kredito24 úvěr vyřizován.

Hned na samotný úvod se musíme dotknout toho, jak je možné si vůbec o daný úvěrový produkt požádat. Zde se není třeba bát žádných složitostí, jelikož vše zvládnete online, díky tomu tedy i z pohodlí vašich domovů. Aktuálně má poskytovatel k dispozici poměrně zajímavé sumy. Ty mohou činit až 15 000 korun českých. Jsou kombinovatelné s termínem splatnosti, který může být až celých 30 kalendářních dní. Navíc s možností prodloužení.


Prvním krokem je u Kredito24 žádost

Jak jsme již zmínili, tu lze podat jednoduše online. Jediné, co stačí udělat, je díky praktickým postníkům nakombinovat jak výši konkrétní půjčky, tak i délku konkrétní splatnosti. Tím máme vybráno a můžeme se pustit do dalšího kroku. Tím je vyplnění samotné žádosti. Tu nemá Kredito24 nastavenu nijak složitě. Stačí několik základních informací o vás samotných. Tyto informace obsahují jak osobní údaje z vašeho občanského průkazu, tak i několik vašich kontaktních údajů. Po odeslání žádosti dochází k začátku procesu schvalování.


Schválení proběhne prostřednictvím webu Kredito24.cz

Stejně jako není třeba nikam chodit kvůli žádosti, není třeba nikam chodit ani kvůli samotnému vyřízení. I to proběhne jednoduše online, v rámci webu Kredito24.cz. Zde potěší hlavně rychlost vyřízení, která je rozhodně bezkonkurenční. Díky automatickému systému pro posuzování žádost může být vše vyřízeno do několika málo minut. Samotný poskytovatel uvádí, že průměrná doba vyřízení nepřesahuje 2 minuty. Jakmile je vše hotovo, dochází k tomu, že jsou peníze odeslány na váš bankovní účet. Na co je následně využijete, to je jenom na vás samotných. Tato půjčka je totiž neúčelová.