Čím se půjčka Zaplo liší od svých konkurentů?

Ne všechny úvěry v segmentu mikropůjček musí být nutně stejné. Právě Zaplo je toho ideálním příkladem. Zajímá vás, v čem je tato společnost konkrétně jiná? Podívejme se na to hlavní.

Určitě zaujme především tím, že je poskytovatelem s poměrně velkým zázemím. To už samo o sobě ukazuje, že společnost je spojena s mnoha jistotami, stejně jako s řadou respektovaných standardů. Z těch vychází třeba férové jednání, transparentní nabídky úvěrových produktů, stejně jako jistota odpovědného půjčování. To jsou jedny z klíčových pozitiv, které byste u řady jiných poskytovatelů hledali marně. Tím ale zajímavosti nekončí.


U Zaplo si můžete půjčit i zdarma

Jedna z nejzajímavějších konkurenčních výhod se rozhodně týká výhodnosti poskytovaného úvěru. Pokud si žádáte poprvé a stačí vám suma v maximální výši 8 000 Kč, rozhodně neprohloupíte. Tuto částku si totiž můžete půjčit zcela bez úroků. Vrátíte tedy přesně tolik, kolik vám bylo na účet zasláno. To ale není jediná zajímavá výhoda. V oblasti částek se Zaplo odlišuje i tím, že nabídne poměrně vysoké sumy. Jsou to jak standardní půjčky v řádech tisíců, tak je to i suma v hodnotě 15 000 Kč. Té řada konkurenčních poskytovatelů může konkurovat jenom těžko. I to je plus pro řadu žadatelů.


Potěší i jednoduchá žádost. Přesvědčte se na Zaplo.cz

Další konkurenční výhodou a zajímavou odlišností je zcela určitě také jednoduchá žádost o půjčku. Máme-li být konkrétní, vše zvládnete prostřednictvím webu Zaplo.cz. Zde navolíte sumu a splatnost, stejně jako vyplníte krátký formulář a vše je hotovo. Rozhodně nezapomínejme na to, že tento poskytovatel nejenom že nenahlíží do registrů, ale nevyžaduje žádné smlouvy, stejně jako nevyžaduje ani potvrzení o příjmu. A i když splatnost je pouze třicetidenní, nabídne na rozdíl od konkurence možnost prodlužovat si půjčku libovolně, třeba během celého jednoho roku. Ani toto nikdo jiný nenabídne.