Čím je společnost Ferratum a její půjčka specifická?

Většina z nás ví, jak vypadá bankovní i nebankovní půjčka. Co pro řadu lidí však může být problémem, to je charakteristika takzvané mikropůjčky. Pokud vás to zajímá, podívejme se na společnost Ferratum.

Právě ta je dnes ideálním zástupcem právě segmentu, který nazýváme jako mikropůjčky. Už daný název nám jasně ukazuje to, že k dispozici budou menší částky. Ty, které nabídne tato úvěrová společnost, se pohybují v řádech 500 – 10 000 Kč. Jejich charakteristikou je určitě jistota toho, že peníze není problémem použít na cokoliv. V tomto směru nejsme omezování. Mnohdy si peníze bereme hlavně na řešení krátkodobých finančních problémů.


Jak rychlé je u Ferratum vyřízení?

Touto otázkou se také dostáváme k zajímavému specifiku této půjčky. To se týká konkrétně toho, za jak dlouho může být samotná žádost vyřízena. Pokud budeme konkrétní, tak to může být v řádech několika minut. Jak je to možné? Jelikož Ferratum v tomto ohledu nabídne nejenom jistotu automatického schvalovacího procesu, ale také několik dalších zajímavých jistot. Ty souvisí třeba s tím, že vše lze zvládnout z pohodlí domova, bez jakéhokoliv papírování, stejně jako třeba bez dokládání konkrétního účelu. Ověřován ale není příjem, stejně jako není nahlíženo do registrů.


Ferratum půjčka musí být vrácena jednorázově

Další specifikum se týká právě toho, jakým způsobem vlastně můžeme peníze vrátit. I zde budeme více než překvapeni právě tím, že půjčku nesplácíme v pravidelných termínech. Ferratum půjčka je specifická tím, že peníze, včetně případných úroků vracíme jednorázově. V rámci žádosti si tak zvolíme konkrétní termín splatnosti, do kterého musejí být peníze vráceny. Ten může být v rozmezí 7 – 45 kalendářních dní. Pokud je na vás daná doba krátká, není třeba zoufat. Společnost přichází s možností si tuto lhůtu až dvakrát prodloužit.