Jaké parametry má Home Credit půjčka?

Půjčit si v dnešní době peníze není nic složitého. A to proto, že existují nebankovní společnosti, kam patří i Home Credit půjčka. Zajímá vás, kolik peněz vám nabídne a za jakých podmínek? Pojďme to společně zjistit.


Nebankovní poskytovatelé mají tu výhodu, že jejich úvěrové produkty jsou poměrně dobře dostupné, jednoduché na získání a dnes už o mnoho výhodnější, než dříve. Jedním z představitelů je i společnost Home Credit. Ta byla v minulosti spjata hlavně se segmentem spotřebitelských půjček, ale dnes dokáže nabídnout i klasické peníze – převodem na účet.


Kolik peněz nám může Home Credit půjčka nabídnout?

Tím nejdůležitějším parametrem je zcela jistě částka. Ta začíná už na poměrně malé hodnotě, která je pouhých 10 000 Kč. Přesto ale může Home Credit půjčka nabídnout výrazně více, a to až sumu 180 000 Kč. Samozřejmě získané peníze lze využít na cokoliv, bez nutnosti dokládání. Během žádosti je možné také vybrat délku splácení. Půjčku tak lze mít na dobu jednoho roku u těch menších částek, ale stejně tak není problémem splácet ty největší až 84 měsíců. Samozřejmě v pravidelných splátkách, se kterými je možné i hýbat.


Jaké podmínky získání HomeCredit nabídne?

V souvislosti s půjčkou samozřejmě platí, že aby nám mohla být poskytnuta, je třeba také splnit několik jasně daných podmínek. Ty jsou poměrně benevolentní, jelikož mnohdy je to pouze nutnost dokladu totožnosti, vlastnictví účtu a samozřejmě povinnost zaměstnání. Všechny tyto parametry následně HomeCredit vyhodnocuje, a to i s ohledem na to, kolik si půjčíte. Je-li vše v pořádku, dochází k tomu, že jsou peníze zaslány na váš bankovní účet. Roli ale mohou hrát i úvěrové registry, do kterých společnost také může nahlížet z důvodu toho, aby zjistila hlavně vaši finanční morálku z minulosti a mohla tak žádost objektivně posoudit.