Sjednejte si Rychlou půjčku od Raiffeisenbank online

Uvažujete o získání půjčky, ale nechce se Vám na pobočku, protože se děsíte úmorného čekání, dlouhého papírování i nejistého výsledku? To se nelze opravdu nikomu divit! Především v létě má člověk na práci mnohem příjemnější věci. Co byste ale řekli na možnost udělat si kávu, uvelebit se na gauči, v klidu se zamyslet a sjednat si svoji půjčku online z pohodlí domova? Právě tuto variantu Vám nabízí Rychlá půjčka od Raiffeisenbank.


Po vyplnění žádosti o Rychlou půjčku od Raiffeisenbank Vám nabídka přijde ihned na email

Vyplnění žádosti Vám zabere pouhých pár minut a Vy obratem obdržíte do své emailové schránky nabídku. Potřebujete k tomu jen svůj občanský průkaz. V žádném případě se nyní nevyplatí váhat, ale je třeba naopak učinit rychlé a radikální rozhodnutí! Do konce srpna totiž Raiffeisenbank nabízí vrácení až 50 000 Kč za řádné splácení. Jestliže navíc splňujete podmínky banky a jste aktivními uživateli účtu eKonto KOMPLET nebo eKonto Smart, Vaše úroková sazba u úvěru bude nižší o 1%.


Proč vlastnit osobní účty eKonto KOMPLET a eKonto SMART od RB?

K založení osobních účtů u této banky existuje navíc celá řada jiných dobrých důvodů než jen skutečnost, že získáte 1 % slevu na úrokové sazbě úvěru. U účtu eKonto KOMPLET se stanete vlastníky celé řady nadstandardních výhod, mezi nimiž je nutné zmínit neomezený (!) počet výběrů ze všech bankomatů v ČR i v cizině i nemezený počet tuzemských elektronických plateb, obojí zahrnuto v ceně. Pokud chcete mít obvyklé bankovní služby zcela zdarma, měli byste si zřídit eKonto SMART, kde už nebudete platit žádný měsíční paušál. Zapomeňte na poplatky za vedení účtu i za výběr z bankomatů v ČR! Neváhejte již ani chvíli a vyrazte si založit svůj účet u RB. Mimořádná nabídka Rychlé půjčky čeká jen na Vás!