Půjčit si u GEmoney je snadné

Půjčky mohou být v dnešní době řešením, jak můžeme získat peníze okamžitě, rychle, a s širokou škálou možností toho, na co je konkrétně využít. Pokud i vy o půjčce přemýšlíte, zkuste GEmoney.

Současný trh s půjčkami je poměrně rozmanitý. Figurují zde nejenom banky, ale také nebankovní společnosti, ale i soukromé osoby. Samozřejmě nejlépe v tomto směru vycházejí právě bankovní domy. Pojďme se tedy společně podívat na to, co nabídne jedna z tradičních bank na našem trhu, a to konkrétně GEmoney.


Co nabídne GEmoney pro ty, co půjčku hledají?

Začít určitě musíme takovými produkty, které jsou určeny těm, kteří peníze hledají. Hned na úvod je třeba zmínit hlavní výhody, které se daných půjček týkají. Jedná se třeba o pozitivum toho, že peníze získáte na cokoliv, stejně jako není třeba ručitel, ani zástava. První možností, kterou GEmoney nabídne, je půjčka s názvem Expres Plus. Ta se může pyšnit částkami v rozmezí 20 000 – 300 000 Kč, s možností postupného čerpání. Dalším úvěrovým produktem je Expres půjčka, která nabídne také jako maximum 300 000 Kč, a to s jistotou výhodného úroku. Ten totiž začíná na hodnotě 7,9 procenta ročně. Samozřejmě o dané půjčky lze žádat jak osobně, tak i online.


Jakou žádost vám umožní GEmoney internet banka?

Nejsou to jenom zmíněné produkty, o které si lze požádat online. Jsou to i další, a to konkrétně takové, které jsou určeny těm, kteří již půjčku mají. Základem je určitě konsolidace půjček, kdy můžete všechny vaše úvěry sloučit do jedné a ty následně splácet až 96 měsíců. Druhou možností, která se nabízí, je takzvaná Konsolidace Plus. I zde přijde vhod GEmoney internet banka, prostřednictvím které si o produkt požádáte. Jeho výhodou je nejenom to, že si půjčky sloučíte, ale že k tomu můžete získat navíc až 300 000 Kč. I zde s možností využívání dle vašich potřeb.