Nemáte peníze? Půjčka od Equa bank může pomoci

Služeb banky využíváme hlavně ze dvou důvodů. Když chceme peníze uložit, nebo když je chceme půjčit. A právě v souvislosti s nabídkou od Equa bank se zaměříme na onu druhou možnost.

Úvěrové produkty jsou dnes běžnou součástí našich životů. Většina z nás si samozřejmě půjčuje ve chvíli, kdy potřebuje peníze investovat v souvislosti s naším bydlením, nebo životem jako takovým. Co je dnes jasné, to je fakt, že nejvýhodnější úvěrové produkty nabízejí právě banky. A proto si jednu možnost zmapujeme, jelikož jako malá banka může Equa bank v mnoha směrech snadno překonat velké bankovní domy.


Equa bank může nabídnout i specifické produkty

Než se podíváme na klasiku, kterou jsou standardní úvěrové produkty, je určitě dobré podívat se také na druhou možnost, a to jsou produkty specifické. I ty Equa bank může nabídnout. Týkají se spotřebitelských úvěrů, konkrétně potom možnosti, kdy chceme spolu s danou bankou financovat koupi našeho auta. Produkt se nazývá jako AutoPůjčka a pyšní se úrokem od 7,9 procent, nebo nulovou akontací. Druhým doplňkovým produktem je takzvaná RePůjčka na auto. Ta se hodí ve chvíli, kdy vaše auto už na úvěr nebo leasing máte, ale hledáte možnosti, jak si splátky i úrok zvýhodnit.


Nejenom klasické bankovní účty, ale i klasické půjčky

Je jasné, že se koncepce banky drží také klasických produktů. A to jak v segmentu bankovních účtů, tak i v segmentu půjček. Hlavním produktem je půjčka na cokoliv, která nabídne úrok od 7,9 procent, nastavení splátek dle vašich možností, nebo absenci jakýchkoliv poplatků. Stejně jako lze online otevřít vaše bankovní účty, lze online sjednat i tuto půjčku. A to do jedné minuty od žádosti. Banka však vyhoví i těm, kteří již úvěry mají, a to možností refinancování. V tomto případě bychom neměli zapomínat na to, že nám budou sníženy splátky třeba i o celou polovinu.