Jaké možnosti karet vám může nabídnout mBank?

Co očekáváme od bankovních účtů? Snadné ovládání, vysoké úročení, ale i možnost získat platební karty. Zjistěte s námi, jaké tři varianty nabídne dnes poměrně moderní a vyhledávaná mBank.

Život bez platebních karet si dnes umí představit jenom málokdo. Používáme je nejenom při nákupech na internetu, nebo při výběru hotovosti z bankomatů. Dnes s nimi totiž platíme také u celé řady obchodníků, a to klasicky, nebo bezkontaktně. Zřizujete-li si aktuálně účet u mBank, budou se vám jistě hodit i informace o tom, jaké karty můžete získat právě zde.


mBank svou nabídku začíná klasikou

Za klasickou možnost jsou označovány takzvané debetní karty. Ty jsou vázány k vašemu osobnímu účtu a tedy k zůstatku, který na něm máte. V tomto ohledu nabídne mBank karty značky Visa. Ty má spojeny hned s několika výhodami, jako možnost třech bezplatných výběrů, volba vlastního PIN kódů, nebo samozřejmě technologie spojené s bezkontaktním placením. Pro náročnější klienty nabídne možnost doplňkovou, a to Visa kartu eMax. Ta je spojena nikoliv s běžným, ale se spořicím účtem. Díky této kartě poté máte možnost neomezeného bezplatného placení, ale i možnost bezplatného nastavování limitů konkrétní karty.


Díky webu mBank.cz známe i možnosti karet kreditních

Druhým typem karty, kterou od banky můžete získat, je karta kreditní. Ta je svým způsobem typem úvěrového produktu, jelikož zde čerpáte do mínusu, přičemž následně peníze na kartu doplníte. A díky dobrému zdroji informací, kterým je web mBank.cz můžeme sdělit klíčové výhody i vám. Patří mezi ně možnost získávat až jedno procento zpět ze zaplacených plateb, stejně jako bezúročné období. To může být poměrně zajímavé, jelikož trvá až 54 kalendářních dní. Tím ale výhody nekončí, jelikož karta je spojena jak s bezplatným vydáním, tak i bezplatným vedením. A i zde je samozřejmé, že si můžete nastavit vlastní PIN kód.