Jaké bankovní konto u ČSOB vybrat?

Právě ČSOB je dnes jednou z největších bank na našem trhu. Jako základ samozřejmě nabízí i osobní účty. Pojďme se proto podívat na to, jaké nám nabídne a podle čeho nejlépe vybrat ten správný.

Bankovní účet dnes využijeme na celou řadu dalších věcí. Můžeme díky němu platit složenky a další výdaje, stejně jako nám je na něho zasílána výplata. Využít ho můžeme spolu s kartami na platby online i u obchodníků, stejně jako se hodí třeba ve chvíli, kdy chceme zhodnocovat naše finance.


Jaké základní účty ČSOB nabídne?

Začněme klasikou, jelikož ta dnes patří mezi nejvyužívanější možnosti, které na trhu existují a které banka nabídne. Vše začíná produktem, který ČSOB nazývá jednoduše Konto. Jedná se o takový produkt, který je určený hlavně těm, kteří bankovní služby využívají minimálně. Pro klasické klienty je dobrou volbou Aktivní konto, které navíc umožní mít jeden hlavní účet pro celou rodinu. Trojici nejvyhledávanějších uzavírá produkt s názvem Plus konto, které se pyšní tím, že je zdarma a nabídne také velmi jednoduchou obsluhu třeba prostřednictvím internetového bankovnictví. Pro nejnáročnější klienty poté banka připravila konto exkluzivní.


ČSOB úvodní stránka vás navede i na další účty

Zmínit se ale musíme i o celé řadě dalších účtů, které však patří mezi jasně specifikované. Nejprve začněme běžným devizovým účtem, který je ideální ve chvíli, pokud chceme realizovat platební styk výhradně se zahraničím. Další dva účty, na které nabídne reklamu i ČSOB úvodní stránka, se poté týkají hlavně mladších generací. Pro ty nejmenší děti je připraveno dětské konto Slůně, které je pro každého do 15 let věku. Pro mladé, a to v rozmezí 15 – 30 let je určeno Studentské konto, které funguje jako klasický účet, pouze mladým lidem přináší několik výhod. Ty se týkají hlavně možnosti využívat řady služeb zdarma.