Jak umožní Era splnit si sen o vašem bydlení?

Někdo chce bydlet v bytě, jiný zase v domě. Jedno ale mají obě skupiny společné, a to je hledání ideálního produktu, který jim pomůže ve splnění svého snu. Jaké jsou dnes na trhu možnosti?

Právě úvěry spojené s bydlením jsou v dnešní době nedoporučovanějšími finančními produkty, a to proto, že jsou spojeny s investicemi do naší budoucnosti. A ty se vždy vyplatí. Pojďme se podívat na to, co v daném směru může nabídnout Era. Tedy banka, které v posledních letech výrazně změnila svou tvář, ale i portfolio produktů. Pokud začneme první možností, určitě nesmíme zapomenout na stavební spoření, jelikož i to dnes řada lidí k financování bydlení využívá.


To základní, co Era nabídne? Samozřejmě hypotéka

Je-li produkt, který je s oblastí bydlení přímo spjatý, není to samozřejmě žádný jiný, než hypotéka. A ta právě u Era může být spojena hned s několika výhodami. Tou první a klíčovou je třeba to, že vás čekají nejenom výhodné, ale i garantované úrokové sazby. Samozřejmostí je možnost mimořádných splátek. Nechybí ale ani pozitiva spojená s tím, že tento úvěrový produkt může financovat celou hodnotu nemovitosti. To je pozitivní zpráva pro ty, kteří nemají našetřeny žádné peníze navíc, a přesto chtějí nemovitost koupit, nebo postavit.


V rámci Éra přihlášení do internatbankingu lze sjednat i půjčku

Druhou možností v oblasti financování bydlení je určitě půjčka na bydlení. Ta potěší už tím, že ji lze rychle a jednoduše sjednat. Pro současné klienty je k dispozici Éra přihlášení, díky kterému vše netrvá déle, než pár minut. Navíc lze mít následně nad půjčkou dokonalý přehled. Určitě to ale není jediná výhoda, jelikož zmínit musíme i úrokovou sazbu, která začíná na hodnotě 6,9 % ročně. Peníze lze samozřejmě využít na řadu různých věcí, jako může být rekonstrukce vašeho domu nebo bytu, stejně jako to může být i nákup vybavení a spotřebičů.