Jak si u Airbank otevřít vlastní účet

Bankovní účty jsou dnes samozřejmostí. Pokud ten svůj ještě nemáte, poradíme vám, jakými způsoby si ho můžete otevřít právě u jedné z nejmladších bank na našem trhu, kterou je Airbank.

Tato banka se může pyšnit nejenom poměrně zajímavými reklamními kampaněmi, ale také třeba tím, že výrazně zjednodušuje využívání různých bankovních služeb. S tím souvisí i to, jak snadno si lze sjednat třeba bankovní účet. Podíváme se proto na možnosti, jak na to. Samozřejmě začít musíme klasickou, která v minulosti patřila mezi jediné, ale dnes je využívána stále více.


Airbank vám umožní založit účet na pobočce

Jedná se o klasickou možnost, která vám však může zabrat poměrně velké množství času. A to zohledníme-li jak čas potřebný k cestování, tak i čas spojený s administrativou. Naštěstí i tento krok se Airbank snaží co nejvíce ulehčit, a tak vám stačí pouze dva doklady totožnosti a následně nic nebrání tomu, aby byl váš bankovní účet založen. Samozřejmě takto jednoduše lze sjednat oba typy nabízených účtů, a to jak ten běžný, tak samozřejmě také účet spořicí, určený primárně ke zhodnocování finančních prostředků.


Nejenom Airbank internet banking, ale i klasický web

Pokud již u banky nějaký účet máte, a chcete si sjednat další, máte samozřejmě možnost tak učinit v rámci internetové aplikace na správu účtu. Tou je Airbank internet banking. Pokud však žádný účet nemáte, nemusíte zoufat, jelikož i zde vám internet pomůže. Stačí totiž vyplnit žádost na klasických internetových stránkách. Na jejím základě je připravena smlouva o účtu, která vám je následně zaslána na vaši adresu. A to buď kurýrem, nebo standardní poštou. Po jejím podpisu a zaslání zpět do banky je účet zřízen. A proč lidé volí hlavně tuto možnost? Jelikož jim samozřejmě dokáže ušetřit hlavně čas a starosti.