Chcete si půjčit? Víme, co vám nabídne Komerční banka

Jedna z tuzemských největších bank necílí jenom na klienty, kteří potřebují účet. Komerční banka dnes cílí i na ty, kteří potřebují peníze. Pokud patříte mezi ně, můžeme vám poradit, co vše můžete získat.

Dostupná nabídka úvěrových produktů je u Komerční banky koncipována tak, aby bylo možné poměrně jednoduše získat peníze na naše potřeby. Mezi nejoblíbenější možnosti půjček dnes určitě patří peníze na bydlení. A to jak ve formě hypotéky, tak i ve formě půjčky. Tu lze využít třeba v souvislosti s rekonstrukcí, ale i s nákupem našeho vybavení. Pokud však vaše investice nejsou takto specifikované, rozhodně to není problémem.


KB nabídne i půjčku na cokoliv

Tento typ úvěru, nazývaný též jako Osobní úvěr rozhodně také patří k těm oblíbeným, a to díky tomu, že vás KB nijak neomezuje v tom, na co můžete peníze využívat. To znamená, že si tak jednoduše půjčíte dle svého uvážení. Samozřejmostí je i možnost sjednat půjčku online a následně ji sledovat prostřednictvím internetového bankovnictví. A kolik je možné v rámci této nabídky získat? Maximem je částka 2 500 000 Kč, a to až na dobu 6 let, kdy budete peníze splácet v pravidelných splátkách.


Dnes umí Komerční banka vyhovět i studentům

Jsou ale i další skupiny lidí, kteří potřebují peníze. Zatímco výše uvedený produkt je určený hlavně pro zaměstnance a živnostníky, úvěr Gaudeamus je určený hlavně studentům. Těm tak může Komerční banka nabídnout peníze spojené s výdaji za konkrétní studium. A to ať už si jako studenti potřebujete pořídit vybavení a výpočetní techniku, nebo chcete financovat studium jako takové. Výhody daného produktu se poté skrývají hlavně v tom, že si lze splácení jistiny odložit. A to třeba až na dobu, kdy studium úspěšně zakončíte. I díky tomu tak banka výrazně podporuje ty, kteří chtějí studovat, ale aktuálně nemají prostředky na realizaci svého snu.