Chcete bydlet v novém? UniCredit nabídne řešení

Investice do vlastního bydlení je dnes nejlepší možností, jak využít úvěrový produkt. I proto nabídne UniCredit poměrně širokou škálu hypoték, které zajistí spokojené bydlení i vám samotným.

Jsou půjčky, které nejsou doporučovány vůbec, a potom jsou takové, které doporučují i odborníci. A to proto, že jsou spojeny s nízkým úrokem, ale také s investicemi do vlastního bydlení. Těmito produkty jsou hypotéky, pod kterými se samozřejmě může skrývat řada možností. Proto se podíváme detailně na to, co může nabídnout právě tato banka.


UniCredit rozhodně nezklame v klasické nabídce

Pod slovem hypotéka se může skrývat celá řada věcí. A tak je třeba si konkrétněji zmapovat, co to může být. Pomůže nám k tomu nabídka UniCredit, kde je jako hlavní produkt hypotéka, která je určena na koupi nemovitosti. Můžeme tak koupit nejenom byt nebo dům, ale rámci specifikací není problém získat úvěr třeba i na rekreační objekt. Druhou možností je poté hypotéka na výstavbu, a to nejčastěji vlastního domu. Třetí varianta se týká situace, kdy už bydlíte. Pokud si chcete svůj byt, stejně jako svůj dům zvelebit, je možné si pořídit hypotéku na rekonstrukci. To vše s možnostmi nízkých úroků, nebo mimořádných splátek.


Jaké další možnosti UniCredit Bank nabídne?

Hlavní úvěrové produkty ze segmentu hypoték tedy máme zmapovány. Důležité je ale říci i to, že na výběr jsou další možnosti. Poměrně zajímavou alternativou, kterou UniCredit Bank nabídne, je takzvaná americká hypotéka. Jedná se o typ neúčelové půjčky, u které však danou nemovitostí stále ručíme. Ideální, pokud chceme peníze investovat do více věcí. Vhod ale přijde i možnost refinancování. Pokud vám končí fixace, je možné si produkt převést právě k této bance. A co tím získáte? Hlavně snížení úrokových sazeb, stejně jako i možnost snížení vaší měsíční splátky. Tím ušetříte, i ulevíte rodinnému rozpočtu.