Česká spořitelna neustále rozšiřuje nabídku možných investic

Zhodnotit své peníze nemusíme jenom formou klasických spořicích účtů. Můžeme jít i do rizika a vyzkoušet klasické investování. Zajímá-li vás tato oblast, pojďte zjistit, co v ní nabídne Česká spořitelna.

Investování má oproti standardním spořicím produktům specifikum v tom, že zde mnohdy nabývá garantovaná výše zhodnocení, a daný proces souvisí i s rizikem, kdy o dané finance můžeme poměrně jednoduše a rychle přijít. Na druhou stranu je přidanou hodnotou to, že můžeme získat mnohem více, než u klasických spořicích produktů. I proto se do této oblasti pouští zkušení investoři, i běžní klienti.


Jaké investiční příležitosti Česká spořitelna nabídne?

Zatímco v minulosti to bylo jenom skutečně pár produktů, dnes je v oblasti investování tato banka rozhodně dobrou volbou. Kromě pravidelných a dlouhodobých investic totiž Česká spořitelna nabídne i možnosti investic do fondů. A to do akciových, dluhopisových, stejně jako do fondů zajištěných, nebo nemovitostních. Tuto variantu poté doplňují dluhopisy. A to podřízené, strukturované, stejně jako státní dluhopisy, nebo dnes poměrně oblíbené hypoteční zástavní listy.


Co dále může CSAS nejenom svým klientům nabídnout?

Výše uvedeným ale nabídka investičních produktů rozhodně nekončí. Vyhledávanými možnostmi jsou i takzvané prémiové vklady. A to jak ty měnové, tak i vklady akciové, nebo také zlaté. Vše doplňuje jedna z nejznámějších možností, a to jsou akcie. Do nich můžete investovat nejenom prostřednictvím burzy cenných papírů v Praze, ale i prostřednictvím zahraničních burz. Máte-li navíc nejraději hmatatelné jistoty, dokáže vám CSAS vyjít vstříc v tom, že nabídne investiční zlato, a to v různých formách slitků, do kterých investujete. Tím jsou veškeré možnosti zmapovány a tak nezbývá než dodat ještě poslední důležitou věc. A tou je pomoc odborníků. Specializované finanční poradenství právě v této oblasti je totiž cestou, jak mohou s investicemi začínat i skuteční laici.